• PreciGrip System

    System in a 90 degree orientation with high stiffness and stability. All components from the standard system are compatible.
  • EOAT Components Sales

    We are offering complete EOAT solution from AGS Automation. Find out more in our products catalog.
  • 1
  • 2

Dvojčinný pneumatický prst

 

 

 

 

 

Novinka máj obr.2            Novinka máj obr.1                                                                                  

                       
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Dvojčinný pneumatický prst s mechanickou fixáciou zatvorenej polohy s možnosťou kontroly oboch pozícií. Toto sú najdôležitejšie znaky dvojčinneho pneumatického prstu, ktorý vie zabezpečiť odobratie dielu s väčšou tuhosťou, ktorá je naviac kontrolovaná magnetickým senzorom, ktorý má dva spínacie body a sú nastaviteľné pomocou tlačidla.

Dorazové plochy prstu sa dajú upraviť gumovými dorazmi, ktoré zabránia poškodeniu odoberaneho dielu alebo samotného prstu. K jednoduchej montáži napomáha už naznačená stredová jamka, do ktorej sa fixuje dorazová guma. Úprava dorazovej plochy sa dá použiť aj pri iných komponentoch.

Na pneumatický prst sa dá pripojiť predlžovací diel a v kombinácii cez upevnenie s natáčacou guličkou. Vznikajú tak nové možnosti s jednoduchým natočením podobne ako pri použití kĺbového ramena.

Príslušenstvo a možnosti kombinácii upevnení je naozaj široké, či už pri Štandardnom alebo PreciGrip systéme. Hlavné znaky jednoduchosť, presnosť a pevnosť.

  ZYS-TE-3.8-3-300-S DRP-16-E-G greiffinger mit noppen 1 KSV-K-20-60-X KSK-22-P22 KSK-20-P22-W KSK-20-X GVR-20-20-100 VLR-20-100-A  
The Betst bookmaker bet365 Review
How to register at bookamkersHere