• Precigrip rendszer

    A PreciGrip a prizma elvén működik - prizmatikus kapcsolódás alapján, anya használata nélkül a szerelésnél. Kombináható a Standard rendszerünkkel. Fő előnye az egyszerüség, gyorsaság a szerelésnél és a módosításoknál. További előnyei közé tartozik az alacsony súly, bővítés lehetősége szétszerelés nélkül. Nagyobb variálhatóságot és pontosságot kínál a megfogók összeszerelésénél és kevesebb alkatrészt a vázon.
  • EOAT komponensek árusítása

    A német AGS Automation vállalat teljes Standard és PreciGrip komponenseinek készlete. Bővebb információ készletünkről a termékkatalógusunkban.
  • 1
  • 2

 

                  Greifarm
                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

 

Sme radi, že Vám môžeme poskytnúť podporu pri vytváraní riešení.             Našim zákazníkom poskytujeme riešenia odoberacích systémov. V súčasnosti sa stretávame s rôznymi požiadavkami na kontrolované vyberanie a následnú manipuláciu s výliskami. S uvedeným komponentom viete odpružiť kliešte alebo pneumatický prst na zachytávanie výlisku alebo vtokov pred ich uvoľnením. Možností je niekoľko. Adaptér AGG je možné umiestniť na niekoľko rôznych upevnení a cezeň priskrutkovať a vysunúť kliešte na odpruženom alebo pevnom ramene.  GVP-WR Vám zabezpečí uhľovú presnosť, odpruženie je bez rotácie. Použitie - funkčné prvky ako sú kliešte a pneumatické prsty, 2 možnosti tvrdosti odpruženia.

                                                                                                                                                                                             

                                                  agg-kat-b1     GGV-Kat-B2                    ggb-kat-b3     AB-AGG-Kat4                                      gvp-kat-b5 
The Betst bookmaker bet365 Review
How to register at bookamkersHere