• PreciGrip Systém

  PreciGrip je systém založený na prizmatickom spojení profilov a komponentov k profilu bez použitia matíc do profilu. Je možné ho kombinovať so štandardným systémom. Hlavné výhody PreciGrip systému je jednoduchosť, rýchlosť pri skladaní a úpravách vo forme. Ďalšie prednosti, ktoré ponúka je nižšia hmotnosť, vkladanie dielov na konštrukciu bez rozoberania už namontovaných dielov. Ponúka väčšiu variabilitu a presnosť pri zostavovaní odoberacích hláv a menej použitých dielov na konštrukcii.
 • Predaj EOAT komponentov

  Kompletný sortiment štandardných a PreciGrip komponentov od nemeckej spoločnosti AGS Automation. Celkový prehľad o všetkých dieloch a iných doplňujúcich informáciách nájdete v našom katalógu.
 • Návrh a výroba odoberacích zariadení

  Ponúkame nové možnosti,efektívne riešenia a technickú podporu pri návrhu a výrobe odoberacích zariadení. Našou silnou stránkou je rýchlosť a precíznosť pri návrhoch, výrobe, odladení odoberacích zariadení a dodaní dielov.
 • Zákaznícky portál AGS

  Zákaznícky portál AGS bez registrácie. Nájdete tu úplný prehľad o všetkých produktoch, cenách, CAD datách a ostatných informáciách. Viac
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Kliešte na odoberanie vtokov

 

                                    GZA-S-20-16-R-Kat-B                                                                                                                                                                                                

Kliešte na vtoky s oblými čeľusťami GZA-S-20-16-R od AGS prinášajú efektívne možnosti pripojenia pri zostavovaní odoberacieho zariadenia.

Čeľuste kliešti so špeciálnou povrchovou úpravou majú zdvih cez 2 piesty v kliešťoch a preto disponujú veľkou upínacou silou. Pri montáži grippra sa môžu kliešte upevniť na prizmu, ktorá je priamo na tele a môže ušetriť použitie viacerých dielov.

Pre jednoduché a ľahké umiestnenie klieští je na upevňovacej časti označenie každých 10mm, čo zjednodušuje nastavenie klieští v prípade, že ich je na grippri umiestnených viac.

                                                                             
The Betst bookmaker bet365 Review
How to register at bookamkersHere