• PreciGrip Systém

  PreciGrip je systém založený na prizmatickom spojení profilov a komponentov k profilu bez použitia matíc do profilu. Je možné ho kombinovať so štandardným systémom. Hlavné výhody PreciGrip systému je jednoduchosť, rýchlosť pri skladaní a úpravách vo forme. Ďalšie prednosti, ktoré ponúka je nižšia hmotnosť, vkladanie dielov na konštrukciu bez rozoberania už namontovaných dielov. Ponúka väčšiu variabilitu a presnosť pri zostavovaní odoberacích hláv a menej použitých dielov na konštrukcii.
 • Predaj EOAT komponentov

  Kompletný sortiment štandardných a PreciGrip komponentov od nemeckej spoločnosti AGS Automation. Celkový prehľad o všetkých dieloch a iných doplňujúcich informáciách nájdete v našom katalógu.
 • Návrh a výroba odoberacích zariadení

  Ponúkame nové možnosti,efektívne riešenia a technickú podporu pri návrhu a výrobe odoberacích zariadení. Našou silnou stránkou je rýchlosť a precíznosť pri návrhoch, výrobe, odladení odoberacích zariadení a dodaní dielov.
 • Zákaznícky portál AGS

  Zákaznícky portál AGS bez registrácie. Nájdete tu úplný prehľad o všetkých produktoch, cenách, CAD datách a ostatných informáciách. Viac
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

                  Greifarm
                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

 

Sme radi, že Vám môžeme poskytnúť podporu pri vytváraní riešení.             Našim zákazníkom poskytujeme riešenia odoberacích systémov. V súčasnosti sa stretávame s rôznymi požiadavkami na kontrolované vyberanie a následnú manipuláciu s výliskami. S uvedeným komponentom viete odpružiť kliešte alebo pneumatický prst na zachytávanie výlisku alebo vtokov pred ich uvoľnením. Možností je niekoľko. Adaptér AGG je možné umiestniť na niekoľko rôznych upevnení a cezeň priskrutkovať a vysunúť kliešte na odpruženom alebo pevnom ramene.  GVP-WR Vám zabezpečí uhľovú presnosť, odpruženie je bez rotácie. Použitie - funkčné prvky ako sú kliešte a pneumatické prsty, 2 možnosti tvrdosti odpruženia.

                                                                                                                                                                                             

                                                  agg-kat-b1     GGV-Kat-B2                    ggb-kat-b3     AB-AGG-Kat4                                      gvp-kat-b5 
The Betst bookmaker bet365 Review
How to register at bookamkersHere